20/08/2017
gageti

Додатоците на 2017, кои со нетрпение ги чекаме

Додатоците на 2017, кои со нетрпение ги чекаме

Видете следно

baloteli

Балотели го направи вториот најскап трансфер од Македонија! Еве за колку пари успеа да се продаде

Екипата на Вардар пред неколку дена остана без својот напаѓач Џонатан Балотели, но клубот добро …