24/09/2017
privatenavion

Како изгледа најскапиот приватен авион

Супер луксузниот Boeing 787 кој ќе имате прилика да го видите во видеото, може да биде изнајмен за 20 илјади фунти на час.

Погледнете повеќе во видеото:

Видете следно

esport 1

Познати македонските претставници на светското еспорт првенство во Кореа

Две екипи ќе ја претставуваат Македонија на светското првенство во еспорт, кое годинава, во ноември, …