28/04/2017
angelina1

Новата куќа на Анџелина Џоли во Лос Анџелес (фото)

Американската актерка Анџелина Џоли ја купи еднa од најскапите куќи во Лос Анџелес за 25 милиони долари.

Погледнете го видеото со нејзиниот мал рај.

Видете следно

jogaton naslovna

Прв скопски Јогатон во Градски парк

Во чекор со големите метрополи ширум светот, Македонија на 10-ти  мај ќе биде домаќин на …