19/01/2018
vladarm1

Погледнете како изгледа мандатот кој го доби лидерот на СДСМ, Зоран Заев

Портпаролот на СДСМ, Петре Шилегов на фејсбук објави фотографија од мандатот кој го доби лидерот на СДСМ, Зоран Заев.

Погледнете како изгледа:

mandat

Видете следно

tutun

Расте откупната цена на тутунот, се интензивираат инвестициите во тутунската индустрија

Просечната откупна цена на тутунот од реколтата 2017-тадостигна 214,8 денари за килограм. Откупот на тутун …