Адвокатот Тортевски сакаше со кола да помине покрај демонстрантите пред Собрание: Погледнете што се случи (Видео)


За време на вчерашниот протест на МАКЕДОНИЈА БОЈКОТИРА адвокатот Александар Тортевски сакаше со кола да помине покрај демонстрантите. Погледнете ја вербалната расправија пред собранието:


Видете следно

Хорор за време на летот Келн – Скопје: Погледнете што се случувало во авионот

На вчерашниот лет од Келн кон Скопје се случија големи турбуленции. Како што дознава порталот …