Хорор за време на летот Келн – Скопје: Погледнете што се случувало во авионот


На вчерашниот лет од Келн кон Скопје се случија големи турбуленции.

Како што дознава порталот ин7 од патниците кои што биле во авионот, надвор имало силен ветер и никој од нив не се сомневал дека можеби станувало збор за некој технички пороблем на авионот.

-Се вознемиривме. Турбуленциите беа силни и траеа долго. Во еден момент видов еден паднат патник на кој што стјуардесите му помагаа. Не ми се случило никогаш порано ова, открива еден од патниците во авионот за ин7.тв.


Видете следно

Помпео ги пофали Гугл, Фејсбук и Твитер поради Хонгконг

Американскиот државен секретар Мајк Помпео ги пофали денеска Гугл, Фејсбук и Твитер бидејќи одбиле да …