НАСА лансираше супер балон


НАСА лансираше супер балон

 


Видете следно

Зибери: 20 000 евра грантови за секој млад фармер под 35-годишна возраст

Кандидатот на ДУИ за прв премиер албанец, Насер Зибери на денешната средба со земјоделците и …