Ова е рекламата, која ја запали Америка


Некако покрај целата врева околу Супербоул, победата на Балтимор, бакнежот на Бар Рафаели и рекламите на Audi, Mercedes и Volkswagen, пропуштија уникатен секси рекламен клип на Carl’s Jr.

Во главната улога овој пат влегува скандинавската божица Нина Агдал. Манекенката го врти интересниот задник на плажа, во редок црн костим за капење. На крајот клипчето има хумористична нијанса, па дури се појавува еден “гларус”.

На луѓето воопшто не им е гајле за “гларусот” и хамбургерот, а сакаат само да зјапаат во Нина и во нејзиното интересно летно тело. Погледнете:


Видете следно

Петстотини педесет и еден корисник ја искористил акцијата за плаќање на сметките за вода на рати и без камата

Скопје, 6 август 2020 (МИА) – ЈП „Водовод и канализација” – Скопје информира дека акцијата …