Писмо од наставничка која 9 години поминувала по 236км до работното место и која деновиве добила отказ


Писмо од наставничка која 9 години поминувала по 236км до работното место и која деновиве добила отказ


Видете следно

Еве што порача Али Ахмети по лидерската средба

Лидерот на ДУИ, Али Ахмети по лидерската средба на иницијатива на претседателот Стево Пендаровски изјави …