Погледнте како Шилегов се качи на електричен тротинет и „го здрма струја“ (Видео)


Градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов се качи на електричен тротинет и „го здрма струја“ . Видеото го постираше 1тв. и можете да го погледнете во продолжение:

 


Видете следно

Градот Скопје денеска го затвора јавниот повик за субвенционирање на купувањето велосипеди за 2019 година

Градот Скопје ги информира граѓаните дека денеска го затвора јавниот повик за субвенционирање на купувањето …