Синоќа се огласи Зоран Заев во врска големата победа на Вардар! Еве што порача


Синоќа се огласи Зоран Заев во врска големата победа на Вардар! Еве што порача


zoranzaev


Видете следно

Се огласија од УИС: Еве што доставил осудениот Зоран Милески Кичеец

На осудениот Зоран Милески му е одобрен 30-дневен прекин на издржувањето на казната затвор, поради …