Стојанче Ангелов се пошегува на сметка на Силјановска: Еве какво „сеир“ видео сподели на својот Facebook профил


Претседателот на партијата „Достоинство“ и поранешен генерал-мајор на специјалните единици на македонската полиција Стојанче Ангелов на својот Facebook профил се пошегува на сметка на кандидатот за претседател на ВМРО-ДПМНЕ, при што објави видео во кое професорката Силјановска вели дека не го познавала народот одблизу… Видеото е исечок од емисијата „Еден на еден“.


Видете следно

Катја нѝ покажа дека треба да веруваш и сакаш, а Ладна ни потврди дека сè уште се вреднува и наградува трудот

Семејството Календар ни раскажа за неверојатното доживувње и искуство во Дизниленд, Париз Цртањето за децата …