Уште еден земјотрес ја стресе Македонија


Уште еден земјотрес ја стресе Македонија.

Според податоците, потресот бил со јачина од 2,5 степени според Рихтер, a бил почувствуван во Свети Николе, на 49 километри од Скопје.


Видете следно

Заев бил сниман од Александар Верушевски на ручек во Струмица во 2016

Лидерот на СДСМ Зоран Заев, денеска одговорајќи на новинарско прашање кој го снимал на еден …