Youtube каналот Антикорупциска објави видео забава со поглаварот на ИВЗ: Музика, мезе и рафални истрели!


Youtube каналот Антикорупциска објави видео во кое се гледа како поглаварот на ИВЗ ужива во дружбата со музика и мезе. Но, тука не застанува приказната.

Некаде на средина започнуваат и рафалните истрели кои веројатно им додава дополнително адреналин на присутните.

 


Видете следно

Претседателот Пендаровски прими делегација на Вооружените сили на Република Бугарија, предводена од началникот на Генералштабот, генерал Андреј Боцев

 Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, денеска се сретна со делегација на Вооружените сили …