За време на натправарот, хрватските пожарникари добија итен повик. Нивната реакција ќе ве остави без зборови


За време на четвртина финалето меѓу Хрватска и Русија пожарнираскиот тим доби повик за интервенција.

Погледнете ја нивната реакција:


Видете следно

Прогласени се најдобрите македонски филмски автор, актер и работник

Првото издание на “Златна рамка” започна со обелоденувањето на овогодинешните добитници на почесни награди кои …